100RX30220MGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100RX30220MGC16X25
JLCPCB Part #
C1650770
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 100V 130mΩ 16mm 220uF 25mm 4000hrs@130℃ 7.5mm 770mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS