350LSG3300MNB64X109
MFR.Part #
350LSG3300MNB64X109
JLCPCB Part #
C1590544
Package
Bolt,D64xL109mm
Description
-25℃~+105℃ 109mm 28.2mm 3300uF 350V 5000hrs@105℃ 64mm 8.4A@120Hz ±20% 螺栓,D64xL109mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS