50USC10000MEFC25X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USC10000MEFC25X50
JLCPCB Part #
C1607384
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 5.773A@10kHz 50V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors