160MXG820MEFCSN20X50
MFR.Part #
160MXG820MEFCSN20X50
JLCPCB Part #
C1582676
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2.47A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS