315MXC150MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
315MXC150MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1626388
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 315V 820mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS