385MXC150MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
385MXC150MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605040
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.162A@10kHz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 385V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS