100MXC820MEFCSN20X35
MFR.Part #
100MXC820MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1601675
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.32A@120Hz 100V 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS