160LEX5R6MEFC6.3X11
MFR.Part #
160LEX5R6MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C1594103
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+125℃ 104mA@100kHz 11mm 160V 2.5mm 4000hrs@125℃ 5.6uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS