50THV22M6.3X8
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50THV22M6.3X8
JLCPCB Part #
C700857
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+125℃ 150mA@100kHz 2000hrs@125℃ 22uF 50V 6.3mm 8mm 900mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS