25USC12000MEFC22X40
MFR.Part #
25USC12000MEFC22X40
JLCPCB Part #
C5487253
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 22mm 25V 3.53A@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS