35USC12000MEFC22X50
MFR.Part #
35USC12000MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1613353
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 22mm 3000hrs@85℃ 35V 5.187A@10kHz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS