400LSG6800M90X141
MFR.Part #
400LSG6800M90X141
JLCPCB Part #
C1619722
Package
Bolt,D90xL141mm
Description
-25℃~+105℃ 141mm 25.2A@10kHz 31.4mm 400V 5000hrs@105℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS