SLP272M063A7P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP272M063A7P3
JLCPCB Part #
C2623849
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 147mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS