63PZJ47M8X9
MFR.Part #
63PZJ47M8X9
JLCPCB Part #
C3275492
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A@100kHz 3.5mm 4000hrs@125℃ 40mΩ 47uF 63V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS