50YXH1000MEFCGC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXH1000MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599048
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 18mm 2.49A@100kHz 20mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS