25PZE220M8X9
MFR.Part #
25PZE220M8X9
JLCPCB Part #
C1578758
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.3A@100kHz 220uF 25V 27mΩ@100kHz 3.5mm 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS