25MXC12000MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25MXC12000MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1602918
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 25V 25mm 3.2315A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS