200USC220MEFCSN20X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200USC220MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C5878177
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.19A@120Hz 10mm 200V 20mm 220uF 25mm 3000hrs@85℃ ±20% Plugin,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS