25MXG10000MEFCSN25X30
MFR.Part #
25MXG10000MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1669239
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 2.65A@120Hz 25V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS