B43508B9187M62
MFR.Part #
B43508B9187M62
JLCPCB Part #
C1604800
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
180uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS