400USH390MEFC25X40
MFR.Part #
400USH390MEFC25X40
JLCPCB Part #
C1611352
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.46A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 390uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS