80VXG5600MEFCSN35X50
MFR.Part #
80VXG5600MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1610479
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 3.72A@120Hz 35mm 5000hrs@105℃ 50mm 5600uF 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS