63MXG10000MEFCSN35X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63MXG10000MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1580925
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.48A@120Hz 40mm 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS