250VXG330MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250VXG330MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1604051
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.46A@10kHz 22mm 250V 330uF 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS