LGUW6121MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGUW6121MELZ
JLCPCB Part #
C1582666
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS