250USC1600MT41SN35X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250USC1600MT41SN35X45
JLCPCB Part #
C424105
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1600uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS