10MXC56000MEFC35X45
MFR.Part #
10MXC56000MEFC35X45
JLCPCB Part #
C1609879
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 5.75A@10kHz 56000uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS