380LX561M400A452
MFR.Part #
380LX561M400A452
JLCPCB Part #
C5893247
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.69A@120Hz 3000hrs@85℃ 326mΩ@120Hz 35mm 400V 45mm 560uF ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS