420VXH330MEFC35X30
MFR.Part #
420VXH330MEFC35X30
JLCPCB Part #
C7182571
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 30mm 330uF 35mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS