250MXG680MEFCSN35X25
MFR.Part #
250MXG680MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1588319
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS