220MXG680MEFCSN30X25
MFR.Part #
220MXG680MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1137025
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 220V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS