100MXG2200MEFCSN35X25
MFR.Part #
100MXG2200MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1608820
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 2.9325A@10kHz 2200uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS