220VXG680MEFCSN35X25
MFR.Part #
220VXG680MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1608192
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.58A@120Hz 10mm 220V 25mm 35mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS