250MXC680MEFCSN35X30
MFR.Part #
250MXC680MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1608875
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS