200MXC680MEFCSN30X30
MFR.Part #
200MXC680MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C3722537
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 200V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS