250TXW68MEFCWN10X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250TXW68MEFCWN10X35
JLCPCB Part #
C5114613
Package
Plugin,D10xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 250V 35mm 490mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS