250MXG680MEFCSN30X30
MFR.Part #
250MXG680MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1588381
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.87A@120Hz 10mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS