450HXH390MEPASN25X50
MFR.Part #
450HXH390MEPASN25X50
JLCPCB Part #
C20345157
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.786A@10kHz 25mm 390uF 450V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS