LKG1J122MESZBK
MFR.Part #
LKG1J122MESZBK
JLCPCB Part #
C1602429
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 22mm 30mm 63V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS