200YXF22MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200YXF22MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1595985
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 20mm 22uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS