100YXG330MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100YXG330MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598675
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 25mm 330uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS