50YXG820MEFCG412.5X35
MFR.Part #
50YXG820MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C1598188
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.51A@100kHz 35mm 50V 5mm 6000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS