25YXF470MFFC10X16
MFR.Part #
25YXF470MFFC10X16
JLCPCB Part #
C220695
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120mΩ@100kHz 16mm 25V 470uF 5mm 7000hrs@105℃ 770mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS