200VXG680MEFCSN22X45
MFR.Part #
200VXG680MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1606115
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.32A@120Hz 200V 22mm 45mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS