B43508E2567M82
MFR.Part #
B43508E2567M82
JLCPCB Part #
C1605691
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
22mm 250V 45mm 560uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS