200HXG680MEFCSN22X45
MFR.Part #
200HXG680MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1602743
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS