500BXC10MEFCG412.5X20
MFR.Part #
500BXC10MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1600569
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 320mA@100kHz 500V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS