200SXG390MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200SXG390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602077
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 25mm 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS