250MXG390MEFCSN25X25
MFR.Part #
250MXG390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1604525
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 250V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS