200MXG390MEFCSN22X25
MFR.Part #
200MXG390MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1582588
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 200V 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS